ANIMAL FEED

WE CARE ABOUT GROWTH

Animal feed ADZIDA

Made in Lithuania

Environmentally friendly

Non-GMO

Safe for your pet

For birds
For fish
For animals

About Us

Established in 2019 in a beautiful part of Lithuania with a well-developed agriculture and agricultural processing.

 

The aim of the company is to provide an opportunity to preserve natural farms in Lithuania and to provide the population with a healthy food product in all senses, and to support small farms in Lithuania by sourcing raw materials from them.

Customer feedback

Skiriasi kvapas. Net pačiam norisi paragauti. 😉 Tikrai super jūsų produkcija.

Žilvinas

Nusipirkome ir mes… nu ką, ryte tušti indai, viskas išvartyta ir rėkia “mama kur tu, nešk valgyti”. Labai džiaugiuosi, kad atradome juos. Reiks irgi ruošti vietą didesniam kiekiui. 🙂

Sandra

Laba diena, pirmiausiai dėkoju už didelę dėžę dovanų, netikėta, bet labai malonu. Skanaujam po truputi ir dėkoju. (y) Jau ir apie pašarus galiu atsiliepimą parašyti. Super!!! Išvaizda ir saulėgrąžų kvapas šeimininkui, o skonis paukščiams labai tiko ir patiko. Nuoširdus AČIŪ.

Edita

Lesinu savo paukščius tik Jūsų lesalu nuo pavasario turbūt. Man labai patiko sudėtis, kad nėra visų tų bereikalingų cheminių priedų. Paukščiai visi užaugo sveiki, dėslumas labai geras, net skonis pasikeitė kiaušinių – daug skanesnis. Nėra ką lyginti su kitais gamintojais, kuriuos naudojau iki atrasdama šiuos pašarus. Pabandykit, pamatysit patys.

Vilma

Labas. Eilinį sykį noriu pagirti pašarus! Šiandien pjovėm jauną antytę, kurią nuo pat pirmos dienos šėriau stratukų ir traiškytų grūdų mišiniu. Skirtumas nuo pernykščių ančių skerdienos 100%, spalva geltona, kaip nudažyta! Riebaliuko pilna! Puikiai mėsytė užaugo! Ačiū už puikią Lietuvišką produkciją!!!

-

Organic products

Responsible packaging

Secure payments

Fast delivery